sHR. family is getting bigger! | sHR. ailesi 3. atölyesiyle daha da büyüyor!

(This article is in Turkish, in the same language of the workshop itself.)


Bir atölye düşünün tam ortasında bir ateş yanar, çepçevre etrafına oturanlar aydınlanır, kaynaşır, ısınırlar. Bir ateş düşünün çepçevre etrafında oturanlardan beslenir, büyür. İşte sHR. atölyelerinde olan budur; ateş başına otururuz, aydınlanırken aydınlatırız. Katılımcılarla büyür, genişler, canlanırız, sıcacık bir aile oluruz.

Bir atölye düşünün, katılımcılarının keselerine yepyeni yaratımları, ilhamı, umudu, güveni, gerçeği, cesareti attıkları… Bir atölye düşünün, kapısından içeri tek bir birey olarak girip güçlü, coşkulu bir topluluk olarak ayrıldığınız bir atölye.

Aynı Nazım’ın dediği gibi;

Yüz bin gözle seyrederim seni, İstanbul’u.

Yüz bin yürek gibi çarpar, çarpar yapraklarım.

 

sHR. atölyesinden yüz bin yürekle çıkarsınız.

Koskoca ulu bir ağaç gibi tek ve hür olduğunuzun farkına varır, bu farkındalığın gücüyle neler yapabileceğinizi keşfedersiniz. Bir orman gibi kardeşçesine yaşamanın kudretli hafifliğini deneyimler, yaşamın canlılığını, zor durumlarda size sunduğu çıkış anahtarlarını kazanırsınız.

14 Mayıs 2016 Cumartesi, tazecik bir bahar gününde sHR. olarak bir atölyemizi daha müthiş duygular ve insanlarla gerçekleştirdik. Bir sonraki atölyemize katılmak, şimdiden yerinizi ayırtmak, size özgü hediyelerimizi keşfetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@shr-consulting.com

#shratolye

#atolyenazim

#shrconsultancy

2 thoughts on “sHR. family is getting bigger! | sHR. ailesi 3. atölyesiyle daha da büyüyor!

  1. Gaye Sağlam on

    Yaşamın temposundan yarım günlüğüne uzaklaşıp Nazım’a kulak vermek, umut/sevgi farkındalığını arttırmak ve etkileşimin gücünü görmek isteyenler bu atölyeyi kaçırmamalı. sHR ailesine bu özel organizasyon için teşekkürler 🙂

  2. shr on

    Merhaba Gaye Hanım,

    Bu güzel ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Aramıza gelip renk kattığınız ve üretme yolunda bizlerle birlikte yürüdüğünüz için ayrıca teşekkürler!

Leave a Reply